قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری |

صفحه اصلی

خطوط انتقال فاضلاب و پسآب

دستگاه تصفیه اب صنعتی

دستگاه تصفیه آب فوق خالص

 مخازن F.R.P

مقالات مفید درباره ما ارتباط با ما
 
دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری

دستگاه  تصفیه اب صنعتی گاوداری :   

دستگاه تصفیه اب صنعتی گاوداری

قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری | تصفیه آب در دامپروری | دستگاه تصفیه اب گاوداری | اهمیت دستگاه تصفیه اب صنعتی گاوداری

این سیستم نیز دقیقا مانند سیستم آب صنعتی مرغداری می باشد

تمام موجودات همانند انسان به آب سالم و گوارا و عاری از هرنوع بیماری نیاز دارند. لذا استفاده از دستگاه تصفیه اب صنعتی برای گاوداری ها بعلت عدم دسترسی به اب لوله کشی شهری و استفاده از آب چاه بعلت آلوده بودن الزامی است و همچنین استفاده از گاز ازن نیز برای ضد عفونی در کنار این سیستم پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گاز ازن به این صفحه مراجعه فرمایید و نیز میتوانید برای دانستن بیشر درباره روش تصفیه اب اسمزمعکوس به این لینک مراجعه نمایید .

به دلیل وجود مشکلاتی همچون آلودگی منابع آب زیرزمینی، تخلیه مخازن آب، شوری و سنگینی آب، بیشتر پرورش دهندگان گاو شیری آب مزارع خود را مورد آزمایش قرار می دهند.

دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری

آب ماده ای مغذی و ضروری در تمام طول زندگی دام است. هر گاو روزانه بین 90 تا 180 لیتر آب مصرف می کند. کلید تولید شیر موفق، دسترسی آسان گاو به آب گوارا، تازه و پاکیزه است.

امروزه تجزیه و تحلیل های بیشتری روی آب انجام می شود زیرا تولید کنندگان و متخصصین تغذیه به کیفیت آب از لحاظ ویژگی های تغذیه ای و سلامت اهمیت می دهند. کیفیت آب و ترکیبات آن از مزرعه ای به مزرعه دیگر ممکن است بسیار متفاوت باشد، حتی دو منبع آب در یک مکان مشابه ممکن است تفاوت هایی داشته باشند. به طور مثال در یک گاوداری از دو منبع آب استفاده می شد. یکی از آنها ppm1200 و دیگری ppm300 سولفات داشت. متاسفانه سالها آب ppm1200 سولفاتی برای مصرف گاوها و آب ppm300 سولفاتی برای شست و شوی راهروها و جاهای دیگر استفاده می شد که پس از آزمون های لازم آب و تشخیص مشکل، اقدام به جابجایی منبع و لوله کشی شد. پس از مدتی مصرف ماده خشک گاوها و تولید شیر آنها افزایش یافت. تنها کاری که انجام شد تعویض منبع آب بود.
عموما برای بررسی مشکلات آب، باید دانست که آب از کجا و چگونه تامین می شود. آیا هدف شما تصحیح آلودگی باکتریایی آب است؟ آیا می خواهید آب عاری از گوگرد باشد؟ آیا می خواهید سختی آب را کاهش دهید؟ هدف شما هر یک از این موارد که باشد روش تان متفاوت خواهد بود.
سختی آب بر تمیزی تجهیزات اثر می گذارد. همچنین سطوح کلسیم، منیزیم، آهن و سولفات موجود در آب و نیز گوارا بودن آن در مصرف آب توسط گاو نقش بسیار مهمی دارند. به طور کلی ما باید اطلاعات بیشتری از آب مورد استفاده در گاوداری خود داشته باشیم. ما چاهی در زمین حفر می کنیم و به آب می رسیم. سپس اب را پمپ کرده و در اختیار گاو ها می گذاریم و انتظار داریم که گاوها آن را بنوشند، اما غافل از اینکه در موارد بسیاری این آب از کیفیت لازم برخوردار نیست.

دستگاه  تصفیه اب صنعتی گاوداری
روش های متفاوت تصفیه آب نتایج متفاوتی دارند. به عنوان مثال تصفیه آب با روش اسمز معکوس تنها 50% آب با کیفیت تولید می کند و در جوی آبی که از این فرایند حاصل می شود، رگه ای از نمک بر جا می ماند. این آب برای نواحی خشک مناسب نیست.
دسترسی به آب خوب برای سلامت و رشد گوساله ها ضروری است. به عنوان مثال در یک مزرعه پرورش گوساله که در آن آب اشامیدنی گوساله به روش اسمز معکوس تصفیه می شود. مادامی که اب عاری از عناصر موجود نباشد، مصرف آن توسط گوساله ها کاهش می یابد.

آزمایشگاه آزمونی را برای بررسی شاخص های تغذیه ای و سلامت آب به ویژه زمانی که DCAD (اختلاف آنیون-کاتیون جیره) در گاوهای خشک مورد توجه است معرفی می کند. بنا به دلایلی ما همیشه این واقعیت را نادیده می گیریم که املاح معدنی موجود در آب مانند املاح معدنی موجود در خوراک به صورت الکترو شیمیایی رفتار می کنند. همچنین ما از این نکته غافل می شویم که ترکیبات املاح معدنی موجود در اب ممکن است تعادل PH حیوان را مورد تاثیر قرار دهند.

با ارزیابی آب از لحاظ وچود یون های سنگین می توان بررسی کرد که گاوها به هنگام نوشیدن آب چه مقدار از این یون ها را دریافت می کنند. با استفاده از این بررسی ها، می توان اختلاف یون سنگین را بررسی کرد.
در پاسخ به این سئوال که وجود املاح معدنی در آب و اختلاف یونی، چگونه تعادل جیره گاو را متاثر می سازند؟ با توجه به اینکه گاو می تواند روزانه 100 گرم یا بیشتر کلسیم، گوگرد یا دیگر املاح معدنی را به صورت مازاد تنها از آب دریافت کند، اگر این مسئله را در تنظیم جیره در نظر نگیرید، حفظ تعادل املاح معدنی برای گاو به درستی صورت نمی گیرد.
املاح معدنی که از آب سرچشمه می گیرند، در ترشحات ادراری قابل ردیابی هستند. در این موارد می توان املاح معدنی موجود در خوراک را کاهش داد و بدین ترتیب تا حدودی هزینه ها را برای تولید کنندگان کم کرد. همچنین از این طریق نمک و املاح معدنی کمتری از ادرار و کود وارد خاک می شوند.
با انجام بهترین برنامه های مدیریتی، برآوردی از تجزیه و تحلیل املاح معدنی موجود در آب و برقراری تعادل جیره به دست آورد.
به دست آوردن مقدار املاح معدنی موجود در آب، یکی از مواردی است که می توان با مدل ارزیابی آب انجام داد. املاح معدنی که وارد بدن دام می شوند، می توانند از دو منبع آب و خوراک سرچشمه بگیرند. بنابراین ما باید راهی پیدا کنیم که به خوبی بتوان از ترکیب این دو منبع بهره ببریم.

 

دستگاه تصفیه اب صنعتی مرغداری / گاوداری

لینک های مربوط به این بخش:
1- مصارف صنعتی پساب فاضلاب و بازگشت به چرخه مصرف
2- جمع آوری فاضلاب، چربی گیر، سپتیک تانک و پکیج تصفیه فاضلاب
3- نحوه بهره گیری از پساب تصفیه خانه فاضلاب بعنوان یکی از منابع آب
4- تصفیه خانه فاضلاب و پساب دامپروری

تعریف کلی تصفیه اب صنعتی برای مرغداری :
بدلیل اینکه اکثر واحدهای صنعتی مرغداری در خارج از امکان شهری تاسیس می شوند و احتمال اینکه واحد صنعتی مربوطه فاقد سیستم لوله کشی آب شهری باشد و یا اب شهری مناسب برای استفاده در واحد صنعتی را نداشته باشد ، همچنین آب چاه، از سیستم تصفیه اب اسمزمعکوس برای تصفیه آب مورد نیاز واحد مرغداری استفاده میکنند .
این سیستم تصفیه اب به نحوی عمل میکند که تمام باکتری ها، ویرویس ها، قارچ ها و انگل ها و مواد سمی خطرناکی که در اب موجود است و برای پرورش مرغ ها بسیار خطرناک و کشنده می باشد را از آب آلوده حذف میکند. این روش به وسیله فیلتری که به آن ممبران اسمزی گفته میشود در غالب یک مجموعه " دستگاه تصفیه اب صنعتی مرغذاری" کار میکند. همچنین  علاوه بر استفاده از این دستگاه برای آب میتوانید از سیستم تزریق ازن یا دستگاه ازن نیز برای ضد عفونی و میکروب زدایی هوای داخل سالن استفاده کنید .

از دستگاه تصفیه اب صنعتی به روش اسمزمعکوس برای تصفیه اب
از دستگا ازن برای ضدعفونی و میکروب زدایی هوای داخل سوله مرغداری میتوانید استفاده کنید.

مزایای استفاده از تصفیه اب صنعتی بهمراه دستگاه ازن برای ضد عفونی هوا:
1 - جلوگیری از مرگ و میر ناشی از مصرف اب الوده
2 - تولید بهتر و راندمان و کیفیت بالاتر
3 - پروار شدن و سالم بودن طیور
4 - اشتها به خوردن غذای بیشتر و در نتیجه تولید گوشت بیشتر
5 - جلوگیری از رشد باکتری های کشنده در هوا
6 - ضد عفونی اب و هوا بصورت کامل


قیمت دستگاه تصفیه اب گاوداری |  دستگاه تصفیه آب گاوداری |  تصفیه اب در گاوداری | اهمیت تصفیه آب در صنعت گاوداری | تصفیه آب در دامپروری | دستگاه تصفیه اب گاوداری | اهمیت دستگاه تصفیه اب صنعتی گاوداری

دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری
دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداریدستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری

دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری

برای انتخاب یک دستگاه تصفیه اب صنعتی به چه نکاتی باید توجه کرد و شرکت سازنده به چه اطلاعاتی از طرف شما نیاز دارد ؟

کلیک کنید
 
بکارگیری UV در تصفیه اب صنعتی  
مخازن FRP چگونه عمل میکنند ؟  
آب نیمه سنگین  
تولید آب فوق خالص  
تولید آب مقطر  
خطوط انتقال پسآب و فاضلاب  
مقالات مفید و دانستنی ها  
انواع مخازن پلی اتیلن تک و چندلایه  
بویلرها و کولینگ تاورها برج خنک کننده  
سیستم های گرمایشی و سرمایشی  
پیش تصفیه ها چگونه عمل میکنند  
دستگاه تصفیه اب صنعتی RO  
الکترودیونایزر چیست ؟  
فیلترهای دیسکی و کاربرد آنها  
 دستگاه تصفیه اب خانگی  
سختی گیر شن و ماسه ، نرم کننده  
سختی گیر کربنی  
سختی گیر الکترومغناطیس  
تصفیه اب دریایی و آب شور به شیرین  
دستگاه پرکن بطری اب معدنی  
دستگاه تولید اب معدنی  
 دستگاه چربی گیر  
تصفیه اب استخرهای شنا  
تصفیه اب استخرهای پرورش آبزیان  
تصفیه اب کشاورزی و نباتات  
تصفیه اب مرغداری ها و مزایا  
تصفیه اب گاوداری ها و مزایا  
 تصفیه پکیچ ازن ژنراتور  
تصفیه پسآب های صنعتی  

 
 
 تصفیه اب به روش میکروب زدایی 1
 تصفیه آب به روش فیلتراسیون 2
 تصفیه پسآب های صنعتی 3
 تصفیه پکیچ ازن ژنراتور 4
 تصفیه آب برای بویلرها یا دیگ بخار 5
 دستگاه تصفیه آب کشاورزی 6
 دستگاه تصفیه آب استخرهای شنا 7
 دستگاه تصفیه آب پرورش آبزیان 8
 دستگاه چربی گیر 9
 دستگاه تصفیه آب دریایی 10
 دستگاه تصفیه آب معدنی و بطری 11
 دستگاه تصفیه اب خانگی 12
 دستگاه تولید آب مقطر 13
 دستگاه تولید آب فوق خالص 14
 دستگاه تصفیه آب صنایع و کارخانجات 15
 تصفیه آب به روش اسمزمعکوس 16
 انواع فیلترهای دیسکی و کاربرد آنها 17
 انواع پیش تصفیه ها 18
 تصفیه آب به روش الکترودیونایزر 19
 دستگاه تصفیه اب صنعتی سیار 20
 سیستم کلر زنی 21
 انواع مخازن پلی اتیلن 22
 برج خنک کننده کولینگ تاور 23
 فیلترهای شنی و ماسه ای و سیلیس 24
 پیام مدیر عامل:
دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری


برای تصفیه آب ورودی به ساختمان از این سیستم میتوان استفاده نمود
دستگاه تصفیه اب صنعتی  گاوداری

دستگاه تصفیه اب صنعتی، اب شیرین کن، تصفیه اب با روش UV، دستگاه تصفیه اب و تولید اب فوق خالص و مقطر گیری، آزمایشگاهی، دستگاه تصفیه اب خانگی، دستگاه تصفیه اب مرغدری و گاوداری

 

پیش تصفیه ها / سیلیس / دستگاه تصفیه اب خانگی / دستگاه تصفیه اب صنعتی / اب شیرین کن / سیستم سختی گیر مغناطیسی / اسپتیک تانک و چربی گیر / دستگاه ازن ژنراتور / ضد عفونی آب 

تمام حقوق این وب سایت و همچنین محتوای مطالب و عکس ها برای شرکت انرژی پویآب پارس با شماره ثبت 277709 محفوظ است
این وب سایت در سامانه رسمی سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و هرگونه کپی برداری از طریق دادگاه جرایم اینترنتی و مراجع ذیربط  قابل پیگرد می باشد